Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
niebieski_jasny
niebieski-ciemny
niebieski
pasek
niebieski-jasny

2018 06 21 krwiodawstwo 01Akcja krwiodawstwa zakończona! Od godz. 9:00 w czwartek 21.06.2018 r., w nasz Ośrodek Kultury odwiedzali potencjalni dawcy krwi. Akcja dobroczynna zgromadziła w Kobierzycach także Honorowych Dawców Krwi. Ja ko roku, biorą w niej udział także pracownicy KOK oraz KOSiR. O bezpieczeństwo dawców zadbał wykwalifikowany personel medyczny z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ - Stacja Terenowa we Wrocławiu. Za pomoc w przeprowadzeniu akcji krwiodawstwa oraz Państwa zaangażowanie i dobre serca - serdecznie dziękujemy! :)

2018 06 20 kopciuszek 14Zacząć poranek od pięknej baśni? Któż by tak nie chciał. Środa 20.06.2018 r. w Kobierzyckim Ośrodku Kultury rozpoczęła się niezwykłym spotkaniem, podczas którego naszych gości odwiedził… prawdziwy Kopciuszek!

Stowarzyszenie Miłośników Krzyżowic pod czujnym okiem pani Stefanii Wiatroszak przygotowało spektakl na podstawie bajki Jana Brzechwy. Tak oto sala widowiskowa KOK zamieniła się w przepiękny pałac, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć króla i królowej, dam dworu, złej macochy i księcia czekającego na tę jedyną wybrankę.

2018 06 09 rockoko 17Kobierzyce to gmina bogata w talenty, wśród których nie brakuje młodych, twórczych i niezwykle zdolnych muzyków, którzy prezentują różnorodne style i gatunki muzyczne.
W sobotę 9 czerwca 2018 roku na stadionie sportowym w Kobierzycach odbył się I Przegląd Zespołów Rockowych „KOBIERZYCKIE ROCK-OKO”. W roli gospodarza imprezy wystąpił kobierzycki band znany pod nazwą Stan Surowy.

2018 06 05 chor dzieciecy 15Wielkimi krokami zbliża się do nas koniec roku szkolnego. W czerwcu robimy się nieco sentymentalni, a wszystko to przez wakacje. Myślami jesteśmy z naszymi podopiecznymi i wspominamy wszystkie piękne minione wydarzenia okolicznościowe z Waszym udziałem. Wśród takich wspomnień jest także utworzenie Reprezentacyjnego Chóru Dziecięcego KOK. Kto by pomyślał, że od tamtej chwili minął już prawie rok!

2018 06 02 spotkanie kresowe 14W sobotnie popołudnie 2 czerwca 2018 roku już po raz dziesiąty, w sali widowiskowej Kobierzyckiego Ośrodka Kultury, spotkali się Kresowiacy oraz kochający tradycję i korzenie polskie.

Początek strony